Кошик
317 відгуків
Новинки! Оригінальні блокноти! Тут!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 23.07).

Видавництво "Фенікс"
+380 (93) 297-11-21

Книги, щоденники обліку

Документація для шкіл, дошкільних закладів, ДЮСШ

Повний асортимент шкільної документації, включаючи книги реєстрації, обліку, а також щоденники бібліотеки. Продукція в м'якій та твердій обкладинці для навчальних закладів різних ступенів акредитації, а також для ДЮСШ.

Дивитися асортимент

Переваги шкільних книг, щоденників обліку та реєстрації

Відповідність стандартам. Вся шкільна документація відповідає нормам, затвердженим Міністерством освіти і науки України. Продукція постійно оновлюється при внесенні змін в оформленні або в наповненні книг, щоденників. Кожен примірник виготовлений з актуальних вимогам і нормам.
Дотримання гігієнічних норм. У виробництві застосовуються виключно екологічно безпечні матеріали і якісний папір, завдяки чому продукція рекомендована для навчальних закладів. Фарби не руйнуються навіть через кілька десятиліть, що забезпечує збереження інформації в архівах.
Надійність і довговічність. Обкладинка книг реєстрації, обліку та щоденників відрізняється надійністю і міцністю. Кожен примірник може використовуватися протягом кількох років, зберігаючи цілісність і відмінний зовнішній вигляд. Це дозволить істотно заощадити кошти навчального закладу.

Документація: журнали, шкільні табелі успішності

Продукція видавництва користується великою популярністю у різних регіонах України. Класні журнали, табелі, інша документація для навчального процесу відповідає найвищим стандартам якості, чим зумовлена популярність у великих містах (Одеса, Харків, Чернігів, Дніпро, Запоріжжя), а також у селищах і селах. Виробник реалізує продукцію в необмеженій кількості, що дозволяє повністю забезпечити навчальний заклад якісною поліграфією. Лояльні умови співпраці для постійних покупців.

Придбати документацію

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner