Кошик
317 відгуків
Новинки! Оригінальні блокноти! Тут!

Зараз у компанії неробочий час. Замовлення та повідомлення будуть оброблені з 09:00 найближчого робочого дня (завтра, 25.07).

Видавництво "Фенікс"

+380 (93) 297-11-21
Видавництво "Фенікс"

Друкована та книжкова продукція від видавництва «Фенікс»

Видавництво «Фенікс» входит до п'ятірки найбільших видавництв України. Друкована книжкова продукція, шкільна документація, блокноти, планінги — усі наші вироби виготовляються на високоякісному білому папері та відповідають найжорсткішим вимогам. Надаємо цілорічну підтримку, для оптовиків є знижки!

Ознайомитись з  асортиментомом

Шкільна документація та друковані товари

В данном разделе вы можете заказать различные журналы (классные, планирования и учета работы кружка, индивидуального обучения и т.д.), а также книги. Наша школьная документация имеет лучшее качество среди представленных на рынке изготовителей. Шкільна документація У цьому розділі ви можете замовити різноманітні журнали (класні, планування та обліку роботи гуртка, індивідуального навчання тощо), а також книги. Наша шкільна документація має найкращу якість серед представлених на ринку виробників. Удобные и практичные блокноты, выполненные в различных стилях. Данная печатная продукция будет интересна взрослым и детям. На качественной белой бумаге приятно оставлять записи, а твердый переплет поможет блокноту прослужить как можно дольше. Блокноти Зручні та практичні блокноти, виконані у різноманітних стилях. Ця друкована продукція буде цікава дорослим та дітям. На якісному  папері приємно залишати записи, а тверда обкладинка допоможе блокноту прослужити якомога довше. Привлекательные блокноты, в которых удобно планировать свои дела и ставить задачи на день, неделю, месяц. Занимаемся выпуском планеров в твердом дизайнерском переплете — надежная и красивая обложка для вашей записной книжки. Планінги, тижневики Привабливі блокноти, в яких зручно планувати свої справи та ставити завдання на день, тиждень, місяць. Займаємося випуском планерів у твердій дизайнерській обкладинці — надійна та красива обкладинка для вашої записної книжки. Книжная печатная продукция, выполненная в различных направлениях: от философии до физики. Будет полезна для расширения кругозора, повышения уровня знаний и увеличения культурного уровня. Все книги имеют красивую обложку с рисунком. Книги Книжкова друкована продукція, виконана у різних напрямах: від філософії до фізики. Буде корисна для розширення світогляду, підвищення рівня знань та збільшення культурного рівня. Усі книги мають гарну обкладинку із малюнком.

Чому клієнти обирають нашу продукцію?

Висока якість книжкової продукції та шкільної документації.
Наші вироби мають гігієнічні сертифікати МОН.
Відповідність усім стандартам виготовлення друкованої продукції.
Доступна вартість, вигідні знижки для постійних замовників.

Придбати товар

4 причини замовити книжкову продукцію у «Фенікс»

Широкий асортимент
У нашому каталозі представлений великий вибір книжкової продукції та шкільної документації. Ми співпрацюємо з міськими та сільськими школами, забезпечуючи всіх своїх замовників найкращою продукцією.
Багаторічний досвід
У видавничій справі досвід відіграє важливу роль. Ми займаємося своєю діяльністю з 1992 року, пропонуючи клієнтам книжкову друковану продукцію та шкільну документацію у повній відповідності до вимог МОН.
Першокласний сервіс
Усі клієнти видавництва «Фенікс» отримують цілорічний підтримку від підприємства: у разі виявлення браку в партії, ми оперативно зробимо заміну товару і зробимо це повністю власним коштом.
Швидка доставка
Ми працюємо з клієнтами по всій Україні, надсилаючи книжкові видання та шкільну документацію у великі та маленьки міста, села, селища. Оперативність доставки робить співпрацю з нами максимально зручною та вигідною.

Схема співпраці з нами

- 1 -

Залишити заявку на сайті, дочекатися зворотного дзвінка менеджера.

- 2 -

Уточнити інформацію та підтвердити замовлення на друковану продукцію.

- 3 -

Уточнення зручного для клієнта варіанта оплати замовлення.

- 4 -

Отримати замовлення та здійснити остаточний розрахунок з компанією.

Зробити замовлення

Книжкова продукція та шкільна документація за вигідними цінами

Видавництво «Фенікс» існує вже понад 25 років та випускає високоякісну книжкову друковану продукцію та шкільну документацію для навчальних закладів по всій Україні. З нашою продукцією у вас не буде проблем під час перевірок!

Стати клієнтом видавництва

Місцезнаходження компанії

вул.Грушецька, 13-б

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner