Відгуки про компанію Видавництво "Фенікс"
- Елена М.
- Світлана В.
- Олеся Ф.
- Ирина В.
Спасибо за прекрасный товар😉👍Всем рекомендую
Юлия Г.- Ирина В.
- Татьяна Ш.
Супер- быстрая доставка. Отличное качество продукции.
Ирина Г.- Анна С.
Не связались и ничего не выслали
- Коментар продавця
Добрий день. Нам дуже жаль, що трапилась подібна ситуація. З менеджером, що мав Вас обслуговувати була проведена відповідна робота і зараз він у нас не працює. Останнім часом про нашу кампанію надходять лише позитивні відгки (5 зірочок). Сподіваємось, що Ви спробуєте ще раз звернутись до нашого магазину. Ще раз приносимо свої вибачення за непорозуміння.
Оксана О.- Коментар продавця
